X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
کسب درآمد از طریق سایتهای سرمایه گذاری

 کسب درآمد از طریق سایتهای سرمایه گذاری:

MLM M.mrdollar (جدید و ایرانی)

این سایت یکی از سایتهای mlm فارسی است که با پرداخت 5 دلار حق عضویت شما عضو سایت خواهید شد.
در این سایت یک عضو 3 وضعیت دارد : عضو آزاد ، عضو آپگرید شده و عضو فعال ***

اعضای آزاد ، اعضایی هستند که حق عضویت پرداخت نکرده اند و به ازای هر زیرمجموعه مستقیم این اعضا که حق عضویت پرداخت نماید فقط 1 دلار به حساب آنها در سایت نوشته می شود که با گرفتن 5 زیرمجموعه مستقیم که حق عضویت پرداخت کرده اند ، اتوماتیک به عضو آپگرید شده ، ارتقاء عضویت می یابند...

اعضای آپگرید شده ، اعضایی هستند که حق عضویت پرداخت کرده اند و علاوه بر مزایایی مثل اضافه شدن زیرمجموعه تصادفی به آنها ، به ازای هر زیرمجموعه مستقیم این اعضا که حق عضویت پرداخت نماید 2 دلار بلافاصله به حساب ایگولدشان واریز می شود...

نکته : افرادی که موجودی کافی در حساب خود ندارند می توانند حق عضویت خود را به ریال به حساب بانکی بریزند تا آنها را ارتقاء عضویت دهم... در این صورت حتما نام کاربری و شماره حساب ایگولد خود را برای من ارسال نمایید...

اعضای فعال ، اعضایی هستند که حداقل 5 زیرمجموعه مستقیم آپگرید شده یا فعال داشته باشند که در این حالت خودشان حداقل پرداخت به ایگولد را معین می کنند و درآمدهای مستقیم و غیر مستقیم آنها با توجه به حداقل مشخص شده به حسابشان ریخته می شود...

تمام درآمدهای اعضای آزاد و درآمد رده های دوم به بعد اعضای آپگرید شده ، در سایت ذخیره می شود و زمانی پرداخت می شود که عضویت این اعضا به عضو فعال تبدیل شود... در وضعیت عضو فعال همان طور که گفته شد ، محدودیتی در پرداخت به ایگولد به جز حداقلی که خود اعضا مشخص می کنند ، وجود ندارد و تمام پرداختها اتوماتیک انجام می شود...

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنیدFree to Join, Easily Earn Real $4,394,540 in Your E-Gold only with $5 , 5 Random Referralls GUARANTEED For Upgrade Member, Earn $2 for each upgraded direct referral and $0.2 and $0.4 for each indirect referral in 10 levels, SO, YOU DONT LOSE ANY MONEY!!!!! 

 

در آمدی بیش از 80 میلیون تومان در ماه با GREEN HORSE : 

هر چه قدر بیشتر زیرمجموعه داشته باشید. هم زودتر به پولتون می رسید و هم بیشتر پول میگیرید.

این سایت نه تنها برای افرادی که شما مستقیماً خودتون اونها رو معرّفی میکنید ، بلکه برای افرادی

که بعد ها از طریق زیرمجموعه های شما در سایت عضو میشن هم به شما پورسانت میده. درآمد

در این سایت به این صورت میباشد :

مرحله اول 10 نفر: 1دلار در ماه

مرحله دوم 100نفر: 10دلار در ماه

مرحله سوم 1000نفر: 100دلار در ماه

مرحله چهارم 10000نفر: 1000 دلار در ماه

مرحله پنجم 100000نفر: 10000 دلار در ماه

مرحله ششم 1000000 نفر: 100000 دلار در ماه
------------

راهنمای ثبت نام:

مشخصات باید به انگلیسی نوشته شود.

شما حتماً باید مشخّصات را صحیح وارد کنید. اگر مشخصات را غلط وارد کنید هیچ تضمینی برای دریافت

پولتون ندارید.

:By Reffered
اگه این مورد رو دیدید باید این آیدی را وارد کنید : 35697575
Email Address : در اینجا باید حتما آدرس ایمیل خود را به دقت وارد کنید.

First Name & Last Name : نام خانوادگی خود رو مینویسید البته نام فامیل باید با ذکر کامل پسوندها باشد تا موقعی که چک از کمپانی براتون اومد در بانک برای نقد کردنش با دردسر مواجه نشوید.
Birthday : تولدتون رو به میلادی مینویسید
جنسیت : Male برای آقایون و Female برای خانمها
own Credit Card : از اونجایی که ما در ایران زندگی میکنیم و کردیت کارت ( کارت اعتباری بین المللی ) نداریم شما باید گزینه نه رو انتخاب کنید.
Country : ایران رو انتخاب کنید.
Do you Agree with the TERMS OF SERVICE : در مقابل این گزینه ، گزینه "بلی" رو انتخاب میکنید.روی دکمه Go To Step 2 کلیک کنید تا به مرحله ی بعدی بروید :
اگه اطلاعات رو به درستی وارد کرده باشید وارد صفحه دوم میشید.
Password : در این قسمت کلمه رمز خودتونو برای سیستم مشخص میکنید.
Confirm : دوباره همون کلمه رمزخودتونو وارد کنید.
از اونجاییکه ممکنه شما رمز عبورتون رو فراموش کنید ، سایت یک راه رو پیش پای شما گذاشته و موقع ثبت نام یک سوال به دلخواه خودتون و یه جواب به سوال خودتون میدید. اگه شما یه موقع رمز عبورتون رو فراموش کردید سایت میاد اون سوال رو از شمامیپرسه.
سوالی که باید از خودتون بپرسید = Password Question
جواب سوالی که از خودتون پرسیده اید رو بدید = Password Answer
شما باید ساعت محل سکونت خودتونو برای سایت مشخص کنید. برای ما ایرانیها باید انتخاب بشه. Middle East Time (MET)

در قسمت بعدی شماره تلفن خودتونو وارد میکنید. دقت کنید که شماره تلفن صحیح وارد کنید ‚ چون ممکنه که قبل از ارسال پول ، از طرف کمپانی با شما تماس تلفنی بگیرن .
کد شهر محل سکونتتون رو بدون عدد 0 وارد کنید ( مثلاً به جای 021 ، بنویسید 21), در قسمت شماره تلفن شما هم ، شماره تلفن منزلتونو وارد کنید.
بعدی زبانهاییی رو که با آنها تکلم میکنید ، انتخاب کنید. قسمت persian و قسمت دوم زبان دوم خود را انتخاب کنید.
Address : توجه داشته باشید که آدرستون رو دقیق در قسمت بعد بنویسید. اگه آدرس را اشتباه وارد کنید ، ممکنه چک به دستتون نرسه.
Occupation : دراین قسمت نوع حرفه ای رو که به اون اشتغال دارید مشخص میکنید.
Income : در این قسمت میزان درآمدتونو مشخص میکنید.
سپس روی دکمه Go to final step را کلیک کنید و در صفحه بعد روی دکمه با نام زیر کلیک کنید :
Activate Account
بعد از عضویت در سایت یک لینک در اختیار شما قرار می گیرد و اگر افراد با لینک شما در سایت ثبت نام کنند زیر گروه شما می گردند.

سوال: چگونه زیرگروه بدست آوریم؟
بعد از عضویت در سایت یک لینک در اختیار شما قرار می گیرد و اگر افراد با لینک شما در سایت ثبت نام کنند زیر گروه شما می گردند.
برای دریافت لینکتان وارد اکانت خود شوید لینک شما تقریباً در انتهای صفحه در زیر جمله
Your Automatic Referral URL is:
قرار دارد که در انتهای لینک شماره عضویت شما قرار دارد .

هر کس با لینک شما در سایت عضو شود در ردیف اول زیر گروهتان قرار می گیرد که شما میبایست حداقل 10 نفر را در ردیف اول خود داشته باشید. و هر کسی که با لینک زیرگروهتان در سایت ثبت نام کند در ردیف دوم زیرگروه شما قرار می گیرد و همینطور تا آخر این سیکل ادامه می یابد.

یه نکته رو از همین حالا بگم : در روی یک کامپیوتر بیش از 1 بار ثبت نام نکنید زیرا وقتی شما در سایت ثبت نام میکنید مشخصات دستگاه شما و آی پی شما در سایت ثبت میشه و در صورتیکه دوباره بخواهید از دستگاه خودتون ثبت نام بکنید نه تنها به شما اجازه این کار را نمیده بلکه حساب اولتون هم پاک یشه و دیگه هیچ وقت نمیتونید در سایت ثبت نام کنید ( اگه هم سایت به شمااجازه ثبت نام بده ، موقع پول دادن مچ شما رو میگیره و بهتون پول نمیده ).

نکته مهم:
حتما برنامه مخصوص خودتان را دانلود و نصب کنید که دانلود کردنش حد اکثر ده دقیقه وقت می خواد:

Tickerbar.exe

طبق سیاست جدید کمپانی اگر برنامه بالا روی سیستم شما نصب نباشه سودی به شما تعلق نمی گیره.این مسئله رو به افراد گروهتون هم بگید .در ضمن بدونید که اگر زیر گروههای شما هم مثل شما برنامه خودشون رو دانلود و بعد نصب کنند یه سودی هم به شما تعلق می گیرد.

کلیک جهت ثبت نام