X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
یوزارسیف

یوزارسیف مهمان خانه و تلفن همراه ایرانیان می شود

احتمالا سریال حضرت یوسف علیه السلام را در شبکه ی اول سیما می بینید. سریال حضرت یوسف بسیار زیبا و پر مخاطب می باشد و شاید هم به همین دلیل است که حدود بیش از نیمی از پیامک های دریافتی اخیر من حاوی کلمات : یوزارسیف ، زلیخا ، چاقو ، نارنج و … می باشد . که اغلب این پیامک ها نیز به نحوی سیاسی نیز می باشند . پیامک هایی که درباره سریال یوسف علیه السلام ساخته شده بسیار زیاد و متنوع و در نوع خود جذاب (!) می باشند ، نکته قابل توجه اینجاست که حجم این پیامک ها با پخش هر قسمت از این سریال زیاد و زیاد تر می شوند. اگر تا به حال چنین پیامکی دریافت نکرده اید ؛ می توانید با جستوجو در این زمینه آگاه تر شوید .

زلیخا

حال من سوالی را مطرح می کنم :

آیا این درست است که ما برای ارضای میل خود (!) و برای اینکه بگوییم ما هم (؟) هستیم و گاها برای استفاده بهینه از طرح های طلایی یا قرمز یا … ایرانسل و یا برای ضربه زدن های سیاسی و غیر سیاسی به شخصی یا گروهی و یا یاد کردن شخصی و یا هر ] [ دیگری از اسامی مقدس و شخصیت های دینی یاد کنیم ؟

در مورد این سریال بهتر است بدانیم که : به کارگردانی آقای فرج اله سلحشور در شهرک سینمایی دفاع مقدس در طول ۳۵ ماه و با هزینه ده میلیارد تومان ساخته شده است و بازیگر حضرت یوسف ، مصطفی زمانی و بازیگر زلیخا نیز کتایون ریاحی می باشد .

سریال یوسف پیامبر یکی از بزرگترین سریالهای ساخته شده توسط ایرانیان هنرمند و زیبا دوست است ، که منتقدان بسیار زیادی از جمله چهره های دینی و چهره های خارجی داشته است .

دوست دارم نظر شما را در مورد این سریال بیشتر بدانم .

d,chvsdt

زیبایی حضرت یوسف علیه السلام مظهر زیبایی سیرت پیامبران خداست .

</p

عکس یوسف ع
عکس
عکس

افزایش بازدید رایگان و تضمینی
افزایش بازدید رایگان و تضمینی